Diagnostika :
K zjištění závad na moderních vozech je potřeba diagnostického přístroje. Naše firma používá diagnostický přístroj od českého výrobce Atal Tábor, který dokáže navázat komunikaci se všemi vozy evropských výrobců a vybranými vozy asijských, japonských a amerických výrobců. Tento diagnostický přístroj načte závady, zobrazí aktuální hodnoty a odzkouší komponenty nejen v motorovém prostoru, ale i ABS, airbag a další dle výbavy Vašeho automobilu.

Klimatizace :
Klimatizace se již stala nedílnou součástí našich automobilů. Pro správnou funkci klimatizace je ale zapotřebí provádět pravidelnou údržbu, mezi kterou patří výměna kabinového filtru, odsátí, vyčištění a popřípadě doplnění chladícího média, zkouška těsnosti a funkčnosti klimatizačního systému a v neposlední řadě vyčištění od nežádoucích bakterii. Pro tuto činnost jsme vybaveni novým plnícím automatem od firmy Valeo.

Klempířské práce :
Občas se téměř každému z nás stane, že se někam takzvaně nevejde, nebo mu nějaký dobrák do auta najede. Nebojte se proto na nás obrátit i s tímto problémem. Rovnací rám je nedílnou součástí výbavy našeho servisu.

Mechanické práce : Provádíme veškeré servisní práce – výměny provozních kapalin, opravy brzdových systémů, podvozkových dílů, výfuků, atd

Elektrikářské práce : Spousta vozů trpí na neodborné zásahy v elektroinstalaci. Tyto závady bývají velice záludné a proto pokud máte pocit, že není něco v pořádku, kontaktujte nás a mi se pokusíme Váš problém vyřešit. Opravy alternátorů, startérů, popřípadě výměny ovládacích prvků jsou samozřejmostí.

Autosklo servis : Máte poškozené čelní, či jiné okno na Vašem voze. Kontaktujte nás a mi Váš problém vyřešíme. Vyřízení pojistného plnění je samozřejmostí.

Zastupování při jednání s pojišťovnou : V případě pojistné události Vás zastoupíme při jednání s pojišťovnou a vyřídíme veškeré formality s tím spojené. Uzavření škodní události se tímto zrychlí a dojde k rychlejší výplatě pojistného plnění.

Zastupování při jednání s evidencí vozidel : Potřebujete vyřídit formality spojené s přihlášením vozu do provozu, či registrací a nechce se Vám čekat ve frontách? Kontaktujte nás.

Prodej náhradních dílů : Naším hlavním dodavatelem je Auto Kelly, ale zprostředkujeme prodej i originálních náhradních dílů, nebo druhovýrobu jiných dodavatelů.

Prodej a montáž tažných zařízení : Dodáváme tažná zařízení na osobní automobily včetně jejich odborné montáže.

 


 

Diagnostika
Klimatizace
Klempířské prace
Elektrikářské práce
Autosklo servis
Zastupovaní při jednání s pojišťovnou
Zastupovaní při evidenci vozidel
Prodej náhradních dílů Mechanické práce     320,- Kč/hod
Klempířské práce       350,- Kč/hod
Elektrikářské práce    330,- Kč/hod
Diagnostika          od 500,- Kč
Klimatizace        od 1 000,- Kč


Uvedené ceny jsou bez DPH 19 %HlavnÍ STRÁNKA     |     O NÁS     |    BAZAR     |     SLUŽBY     |     KONTAKT